ACADEMICCOURSES.PL

Kursy w Wielka Brytania, Grimsby

Zazwyczaj można podjąć studia wyższe, jeśli jesteś 18 lat. Oni regularnie prowadzone w uczelniach wyższych i instytucji, takich jak szkoły zawodowe sztuki i kolegiów rolnych - z których prawie wszystkie posiadają własne strony internetowe. Można uzyskać szeroki zakres umiejętności, na przykład, dyplomy, stopnie licencjata, stopnie fundamentowe i podyplomowe stopni.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Wielka Brytania, Grimsby. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Technika hnd (elektryczne / elektroniczne)

University Centre Grimsby
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Sierpień 2020 Wielka Brytania Grimsby

Ten letni program zapewnia gruntowne przygotowanie w następnym etapie badań elektrycznego i elektronicznego. Jest zaprojektowany, aby zapewnić szerokie rozumienie przemysłu przy jednoczesnym umożliwieniu Państwu rozwijać własne umiejętności specjalistycznych.