Filter
Kursy
Wielka Brytania Anglia Eastbourne

Kursy w Wielka Brytania, Eastbourne

Kursy są zajęcia akademickie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, które mają na celu podniesienie poziomu wiedzy uczestników w danej dziedzinie lub szkolenia w danej dyscypliny. Kursy różnią się zasadniczo pod względem długości, wielkości, treści i czasu trwania.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Wielka Brytania, Eastbourne. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Czytaj więcej Pokaż mniej

Wyniki wyszukiwania

Stopnie naukowe
Lokalizacja
Wielka Brytania
Anglia
Eastbourne
Typ studiów
Tempo
LTC English

Ten jesienny kurs daje możliwość dla osób powyżej 50. roku życia na zwiedzanie historycznych miejsc w East Sussex, podczas spotkania z ludźmi o podobnych poglądach i dosk ... [+]

Przedpołudniowe zajęcia i popołudniowe zajęcia

Ten jesienny kurs daje możliwość dla osób powyżej 50. roku życia na zwiedzanie historycznych miejsc w East Sussex, podczas spotkania z ludźmi o podobnych poglądach i doskonaleniu znajomości języka angielskiego w wyjątkowej, XVIII-wiecznej lokalizacji LTC.

Po porannych zajęciach z języka angielskiego popołudniami organizowane są różne zajęcia i wyjazdy. Przykład naszego programu społecznego na rok 2019 można zobaczyć poniżej. To może ulec zmianie.

DZIEŃ / DATA / DZIAŁALNOŚĆ

Poniedziałek 23 września 2019 Eastbourne Orientation Tour

Wtorek 24 września 2019 r. Talk - Historic Sussex... [-]

Wielka Brytania Eastbourne
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
1 - 2 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
LTC English

Wiemy, jak ważne jest, aby rodzic i dziecko podróżowali i uczyli się angielskiego w tym samym czasie, dlatego oferujemy następujący program. Pozwalamy dorosłym i dzieciom ... [+]

Przegląd

Wiemy, jak ważne jest, aby rodzic i dziecko podróżowali i uczyli się angielskiego w tym samym czasie, dlatego oferujemy następujący program. Pozwalamy dorosłym i dzieciom uczyć się w wieku i poziomach odpowiednich klas, pozostawiając wolne weekendy na czas jako rodzina.

Dla dzieci w wieku od 10 do 16 lat prosimy, aby udzieliły nam u nas nauki w okresie letnim (9 czerwca - 18 sierpnia 2019 r.). Jeśli jednak dziecko ma ukończone 16 lat i jest zadowolone z zapisania się na kurs dla dorosłych, rodzic i dziecko mogą uczyć się w dowolnym czasie przez cały rok.

Rodzice

Kurs dla dorosłych dostępny dla rodziców będzie jedną z następujących opcji:

Ogólne kursy standardowe języka angielskiego (tylko poranki)General English Plus (lekcje poranne i popołudniowe)... [-]
Wielka Brytania Eastbourne
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
LTC English

Nasz kurs General English Plus zapewnia studentom ogólne lekcje angielskiego rano i specjalistyczne przedmioty po południu. ... [+]

Przegląd

Nasz kurs General English Plus zapewnia studentom ogólne lekcje angielskiego rano i specjalistyczne przedmioty po południu.

Rano lekcje angielskiego ogólnego będą działać we wszystkich obszarach języka angielskiego: słuchanie, mówienie, czytanie, pisanie, gramatyka, słownictwo i wymowa. W popołudniowych zajęciach studenci mogą wybierać pomiędzy umiejętnościami komunikacyjnymi, Business English i przygotowującym do egzaminu IELTS.

Wszystkie nasze kursy są akredytowane przez British Council i prowadzone przez odpowiednio wykwalifikowanych nauczycieli.

Ogólne umiejętności komunikacyjne w języku angielskim

Wszystkie poziomy elementarne (Silny A1-A2) do zaawansowanego (C1).... [-]

Wielka Brytania Eastbourne
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
LTC English

Nasz standardowy kurs angielskiego ogólnego pomoże uczniom poprawić wszystkie aspekty ich języka angielskiego. ... [+]

Przegląd

Nasz standardowy kurs angielskiego ogólnego pomoże uczniom poprawić wszystkie aspekty ich języka angielskiego.

Uczniowie mogą wziąć krótki kurs, aby poprawić znajomość języka angielskiego i zwiększyć ich pewność siebie i płynność lub dłuższy kurs, aby podnieść poziom ich języka angielskiego.

Nasze kursy są akredytowane przez British Council i prowadzone przez wykwalifikowanych nauczycieli.

W kursie Standardowego angielskiego ogólnego uczniowie będą mieli dużo ćwiczeń słuchania i mówienia w klasie i regularnych prac domowych.

Cele kursu

Naszym celem jest umożliwienie studentom skutecznego komunikowania się w języku angielskim ponad granicami i kulturami poprzez:... [-]

Wielka Brytania Eastbourne
Otwarta rekrutacja
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku