ACADEMICCOURSES.PL

Kursy w Wielka Brytania, derby

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Derby, rodzinnym mieście Florence Nightingale, jest także domem dla jednej uczelni i kampusu z inną. Istnieje również wiele ośrodków badawczych i 15 bibliotek publicznych (nawet więcej, jeśli liczymy bibliotek uniwersyteckich).

Szukaj kursów w wybranym kraju: Wielka Brytania, derby. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Wprowadzenie do rozwiązywania problemów

Coaching for Change
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 16 godziny Otwarta rekrutacja Wielka Brytania derby Katar Doha + 3 więcej

Ten CQI (Chartered Quality Institute) i certyfikat FD102 z certyfikatem IRCA: Wprowadzenie do kursu rozwiązywania problemów koncentruje się wokół koncepcji wykorzystania pojedynczego arkusza formatu A3 do przechwytywania wiedzy z każdego działania polegającego na rozwiązywaniu problemów.

Praktyczne rozwiązywanie problemów

Coaching for Change
Ośrodek kształcenia 2 dni Otwarta rekrutacja Wielka Brytania derby

Dostarczane wewnętrznie dla klientów z dopasowanym do Twoich potrzeb podejściem.

Certyfikat poziomu 3 w ulepszaniu usługi

Coaching for Change
Ośrodek kształcenia Online Otwarta rekrutacja Wielka Brytania derby

Po ukończeniu kursu online, kursu w klasie lub zweryfikowanej uznanej wcześniejszej nauki, uczniowie wykorzystają metodologię i szablon A3, aby poradzić sobie z prawdziwym problemem. W związku z tym Twoja firma zrealizuje zwrot z inwestycji po przejściu przez tę kwalifikację.

Nagroda ILM Level 3 w coachingu w miejscu pracy

Coaching for Change
Ośrodek kształcenia 4 dni Otwarta rekrutacja Wielka Brytania derby

Jeśli dopiero zaczynasz trenować lub chcesz poszerzyć swoje umiejętności przywódcze w zakresie zmian, po raz pierwszy zapoznasz się z coachingiem i chcesz doświadczyć korzyści płynących z używania stylu coachingowego, to jest kurs dla Ciebie. Przekonasz się, że zmieniasz swoje podejście w pracy i domu i stajesz się bardziej skuteczny dzięki szerszemu wyborowi działań.

Certyfikat ILM na poziomie 5 w coachingu i mentoringu

Coaching for Change
Ośrodek kształcenia Ośrodek kształcenia i studia online 12 godziny Otwarta rekrutacja Wielka Brytania derby

Coaching for Change dumą oferuje kwalifikacje do trenowania i mentoringu w Instytucie Przywództwa i Zarządzania na poziomie 5 (ILM). Ta kwalifikacja ma na celu wsparcie liderów w rozwijaniu umiejętności coachingowych w zakresie zarządzania i mentoringu, a także pomoc w identyfikacji powiązań między coachingiem, mentoringiem i osiąganiem celów biznesowych.

Level 3 Football Coaching Course

Derby College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 6 - 12 miesiące Sierpień 2020 Wielka Brytania Ilkeston derby + 1 więcej

The Derby County Community Trust Education and Football programme gives aspiring young footballers the opportunity to develop their 11-a-side football skills while studying Level 3 academic qualifications in Sport to enhance their career prospects.