ACADEMICCOURSES

Kształcenie na odległość Kursy w Wielka Brytania, derby

Zazwyczaj można podjąć studia wyższe, jeśli jesteś 18 lat. Oni regularnie prowadzone w uczelniach wyższych i instytucji, takich jak szkoły zawodowe sztuki i kolegiów rolnych - z których prawie wszystkie posiadają własne strony internetowe. Można uzyskać szeroki zakres umiejętności, na przykład, dyplomy, stopnie licencjata, stopnie fundamentowe i podyplomowe stopni.

Radzenie sobie z uczelni publicznych jest daleka od optymalnej opcji. Prywatne szkoły zapewniają znacznie lepszą pomoc w swoim doświadczeniem nauczania na odległość. Kilka uniwersytet online przyciąga nauczycieli i uczniów w znacznej odległości od całego świata. To znacznie zwiększa różnorodność w odległości klasie nauki i produkuje ambitne rozmowy wśród tych, z niezwykle zróżnicowanych społeczności, regionów i kultur odległych.

UK, Wielka Brytania ma ponad 300 lat i obejmuje cztery składowe narody: Anglia, Szkocja, Walia i Irlandia Północna. UK jest centrum nauki w ciągu ostatnich 1000 lat i posiada wiele starożytnych i wybitnych uniwersytetów. Zagraniczni studenci stanowią znaczącą część studentów na uniwersytetach brytyjskich.

Derby, rodzinnym mieście Florence Nightingale, jest także domem dla jednej uczelni i kampusu z inną. Istnieje również wiele ośrodków badawczych i 15 bibliotek publicznych (nawet więcej, jeśli liczymy bibliotek uniwersyteckich).

Kształcenie na odległość Szukaj kursów w wybranym kraju: Wielka Brytania, derby. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

3 Wyniki z Studia magisterskie, derby, Kształcenie na odległość Filter

Wprowadzenie do rozwiązywania problemów

Coaching for Change
Kursy
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
16 godziny
Język angielski
Online

Ten CQI (Chartered Quality Institute) i certyfikat FD102 z certyfikatem IRCA: Wprowadzenie do kursu rozwiązywania problemów koncentruje się wokół koncepcji wykorzystania pojed ...

Czytaj więcej

Certyfikat poziomu 3 w ulepszaniu usługi

Coaching for Change
Kursy
Ośrodek kształcenia
Online

Po ukończeniu kursu online, kursu w klasie lub zweryfikowanej uznanej wcześniejszej nauki, uczniowie wykorzystają metodologię i szablon A3, aby poradzić sobie z prawdziwym pro ...

Czytaj więcej

CMI Level 5 Profesjonalne umiejętności konsultingowe

Coaching for Change
Kursy
<
3 dni
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Kurs ten dostarczy Ci skutecznych narzędzi, technik i struktury do pracy jako agent zmiany lub wewnętrzny konsultant, jako konsultant, który chce potwierdzić i poszerzyć swoje ...

Czytaj więcej