ACADEMICCOURSES

Kursy w Włochy, Pisa

Uniwersytety i uczelnie ustalają własne warunki przyjęć na studia wyższe, więc różnią się one zasadniczo. W zależności od przedmiotu, student może być w stanie dostać się do szkolnictwa wyższego z zakresu kwalifikacji. Jeśli 're stosowania zrobić kurs Foundation Degree, może się okazać, że doświadczenie zawodowe jest brane pod uwagę przy wszelkich kwalifikacji masz. Niektóre szkoły wyższe i uczelnie oferują Years Foundation jako przygotowanie do niektórych kierunków studiów. Zwykle Don 't wynik w odrębnych kryteriów po prostu kwalifikuje się, aby wejść do programu studiów sama. Years Foundation aren 't w zasięgu ręki dla wszystkich kierunków studiów, jednak.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Pisa jest piękne, ciche, bezpieczne i czyste miasto w pobliżu rzeki. To czyni go idealnym do życia i nauki. Uniwersytetów w Pizie, takich jak University of Pisa znane są z dobrej jakości edukacji i mają uzasadnione czesnego.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Włochy, Pisa. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Winter School „Solidarność w prawie Unii Europejskiej”

University of Pisa Summer - Winter Schools & Foundation Course
Kursy
<
Studia dzienne
<
4 dni
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Solidarność w prawie Unii Europejskiej jest nadal jednym z możliwych rozwiązań wielu obecnych kluczowych wyzwań: zarządzania migracjami, uchodźcami, klęskami żywiołowymi i kat ...

Czytaj więcej

Winter School „R4Rchaeologists”

University of Pisa Summer - Winter Schools & Foundation Course
Kursy
<
Studia dzienne
<
60 godziny
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Szkoła zimowa „R dla archeologów” ma na celu owocne połączenie archeologii i statystyki poprzez nauczanie analizy danych, eksploracji danych i technik wizualizacji danych. Pro ...

Czytaj więcej