ACADEMICCOURSES.PL

Kursy: Usługi budowlane Ameryce Środkowej i na Karaibach

Istnieją setki uznanym w kraju kwalifikacji zawodowych i szkoleń z wiodących dostawców usług edukacyjnych. Cele przedmiotu powinno prowadzić do metod nauczania i zainteresowania uczniów.

Usługi budowlane to dziedzina inżynierii, która zwykle koncentruje się na elementach elektrycznych i mechanicznych. Studenci mogą studiować zagadnienia związane ze zrównoważonym rozwojem wraz z poznaniem systemów budynków, zgodności kodu, podstawowej inżynierii, matematyki, kontroli komfortu i zarządzania energią.

Ameryka Środkowa to region Ameryki Północnej znajduje się między południowej granicy Meksyku i północno-zachodniej granicy Kolumbii, w Ameryce Południowej. Składa się z Belize, Gwatemali, Hondurasu, Salwadoru, Nikaragui, Kostaryki i Panamy.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Usługi budowlane i w kraju Ameryce Środkowej i na Karaibach. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Usługi budowlane, Ameryce Środkowej i na Karaibach Filter

Oczywiście - OSHA szkolenia hazwoper

Bermuda College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Luty 2020 Bermudy Hamilton

Kurs ten przeznaczony jest do ścisłego przestrzegania wszystkich norm prawnych i jest dostosowany do specyficznych potrzeb swoich operacji (np koncentruje reagowania kryzysowego). HAZWOPER dostarcza wiedzy i umiejętności niezbędnych do pomocy przy operacjach naprawczych otaczających incydent materiałów niebezpiecznych i wykorzystuje kombinację prezentacji w klasie i "hands-on" blatu ćwiczeń.

Oczywiście - OSHA 10 godzin szkolenia budowlane

Bermuda College
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 dni Skontaktuj się ze szkołą Bermudy Hamilton

OSHA 10 godzinny trening Konstrukcja składa się z dwóch (2) dni kurs zaprojektowany, aby zapewnić wykonawców budowlanych, ich opiekunów i pracowników, z autorytatywnej wiedzy na temat zagadnień bezpieczeństwa i higieny pracy w budownictwie. Oferuje on przegląd edukacyjnych z dziesięciu najczęstszych dziedzinach bezpieczeństwa.