ACADEMICCOURSES

Kursy w Stany Zjednoczone, Wheeling

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Stany Zjednoczone, Wheeling. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Intensive English Program (IEP i IEP)

Solex College
Kursy
Sie 2020
<
Studia dzienne
Ośrodek kształcenia

College SOLEX Intensive English Program (IEP) oferuje studentom wyjątkową okazję do nauki języka angielskiego w wciągające środowisko. Nasz program jest oferowany na wszystkic ...

Czytaj więcej

Zaawansowane English Studies Program (ASP)

Solex College
Kursy
Sie 2020
<
Studia dzienne
<
36 tyg.
Ośrodek kształcenia

Program Advanced English Studies oferuje studentom okazję do podniesienia umiejętności angielskiego akademickie opracowane przez Intensywne kursy angielskiego, z dodatkiem zaa ...

Czytaj więcej