ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy w Stany Zjednoczone, Troja

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Troy jest zamożnym miastem w Oakland County w USA, w stanie Michigan, a to przedmieście Detroit. W roku 2008, Troy uplasował 22-cia na liście "miejsca by żyć " w Stanach Zjednoczonych.

Studia niestacjonarne Szukaj kursów w wybranym kraju: Stany Zjednoczone, Troja. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Na Miejscu Korporacyjnych Programów

The Richard DeVos Graduate School of Management, Northwood University
Kursy
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia

University College dostarcza uczącym się możliwość ukończenia edukacji w miejscu pracy. Ustalenia zawarte między Northwood University i pracodawcy.

Czytaj więcej