ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy w Stany Zjednoczone, Nowa Albany

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

New Albany znajduje się w Floyd County, Indiana, USA. Miasto zostało założone w 1813.Shipping jest głównym przemysł miasta. Miasto było pierwszym w użyciu mediów elektronicznych w edukacji.

Studia niestacjonarne Szukaj kursów w wybranym kraju: Stany Zjednoczone, Nowa Albany. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Szkolenie Przedsiębiorcy - 2008

Indiana University Southeast School of Business
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
8 tyg.
Ośrodek kształcenia

Warsztaty są dostosowane do potrzeb: osób z doświadczeniem na poziomie pomaturalnym; obecnych właścicieli firmy lub kierowników; mniejszości, imigrantów, kobiet lub własnością ...

Czytaj więcej