ACADEMICCOURSES

Kursy w Stany Zjednoczone, Novato

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Szukaj kursów w wybranym kraju: Stany Zjednoczone, Novato. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Angielski jako drugi język (ESL)

College of Marin
Kursy
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Noncredit zajęcia ESL są przeznaczone dla osób dorosłych w społeczności, którzy chcą poprawić swoją znajomość języka angielskiego, aby przetrwać w społeczności anglojęzycznych ...

Czytaj więcej

Intensywne kursy angielskiego

College of Marin
Kursy
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Intensive English Program jest przeznaczony dla zagranicznych studentów i mieszkańców przygotowuje się do wejścia amerykańskich college'ów i uniwersytetów.

Czytaj więcej