ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy w Stany Zjednoczone, Morehead

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Morehead to zabytkowe miasto, które będzie obchodzić swoje 156-gi rocznicę w dniu 5 miasta 2013.The maja znany jest eko-turystyki. Uczelnie wyższe w ofercie miasta absolwenta i 2 lata skojarzyć absolwentów programów w prawie wszystkich dziedzinach nowoczesnych. Główne obiekty badawcze i rozwojowe w państwie są również obecne w tym mieście.

Studia niestacjonarne Szukaj kursów w wybranym kraju: Stany Zjednoczone, Morehead. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Intensywny program angielski (IEP)

Morehead State University
Kursy
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Nasz program IEP jest przeznaczony dla studentów, którzy chcieliby poprawić swoje umiejętności językowe z powodów osobistych, zawodowych lub edukacyjnych. Studenci, którzy otr ...

Czytaj więcej