ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy w Stany Zjednoczone, Midland

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Midland jest siedzibą powiatu Midland County. Alden B. Dow Home and Studio, Daliha Hill, Dow Gardens są godne uwagi miejsca w Midland. Liczne uniwersytety i uczelnie zapewniają urządzenia badawcze, jak również.

Studia niestacjonarne Szukaj kursów w wybranym kraju: Stany Zjednoczone, Midland. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Na Miejscu Korporacyjnych Programów

The Richard DeVos Graduate School of Management, Northwood University
Kursy
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia

University College dostarcza uczącym się możliwość ukończenia edukacji w miejscu pracy. Ustalenia zawarte między Northwood University i pracodawcy.

Czytaj więcej

Intensive English Program

Northwood University
Kursy
<
Studia dzienne
<
4 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Intensywny program angielskiego w Northwood University zapewnia angielskiego jako drugiego języka (ESL) nauczania poszukiwania stopnia i nie stopień poszukiwania studentów.

Czytaj więcej