ACADEMICCOURSES

Kursy w Stany Zjednoczone, Kentfield

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Stany Zjednoczone, Kentfield. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Angielski jako drugi język (ESL)

College of Marin
Kursy
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Noncredit zajęcia ESL są przeznaczone dla osób dorosłych w społeczności, którzy chcą poprawić swoją znajomość języka angielskiego, aby przetrwać w społeczności anglojęzycznych ...

Czytaj więcej

Intensywne kursy angielskiego

College of Marin
Kursy
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Intensive English Program jest przeznaczony dla zagranicznych studentów i mieszkańców przygotowuje się do wejścia amerykańskich college'ów i uniwersytetów.

Czytaj więcej