ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy w Stany Zjednoczone, Brzeg

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Riverside jest siedzibą powiatu tytułowej County, Kalifornia, USA. Studenci w regularnie brać udział w różnych festiwalach w mieście. Festiwale m.in. The Riverside Dickens festiwale, Riverside, lotnicza, Riverside International festiwalach itp. "

Studia niestacjonarne Szukaj kursów w wybranym kraju: Stany Zjednoczone, Brzeg. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Krótkie kursy przedłużenia UCR

UC Riverside Extension
Kursy
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Zdobądź nowe umiejętności i ulepsz swoje CV bez finansowego lub czasowego zaangażowania pełnego certyfikatu lub programu studiów. Krótkie kursy oferują opłacalną, elastyczną ś ...

Czytaj więcej

Program intensywny angielski

American English Institute
Kursy
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Intensywny English Program pomaga uczniom poprawić swoją znajomość języka angielskiego szybko, aby odnieść sukces w warunkach akademickich USA.

Czytaj więcej