Kursy w Stany Zjednoczone, Brzeg

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie… Czytaj więcej

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Riverside jest siedzibą powiatu tytułowej County, Kalifornia, USA. Studenci w regularnie brać udział w różnych festiwalach w mieście. Festiwale m.in. The Riverside Dickens festiwale, Riverside, lotnicza, Riverside International festiwalach itp. "

Szukaj kursów w wybranym kraju: Stany Zjednoczone, Brzeg. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Pokaż mniej
American English Institute
Riverside , USA

Intensywny English Program pomaga uczniom poprawić swoją znajomość języka angielskiego szybko, aby odnieść sukces w warunkach akademickich USA.

Intensywny English Program pomaga uczniom poprawić swoją znajomość języka angielskiego szybko, aby odnieść sukces w warunkach akademickich USA. -
Kursy
W pełnym wymiarze godzin
Język angielski
Wrzesień 2020
Stacjonarne