ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy w Stany Zjednoczone, Gary

Istnieją setki uznanym w kraju kwalifikacji zawodowych i szkoleń z wiodących dostawców usług edukacyjnych. Cele przedmiotu powinno prowadzić do metod nauczania i zainteresowania uczniów.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Gary Miasto zostało założone w 1907 roku i znajduje się w większej stanie Indiana. Znany poczęciu świat słynny Jackson Five, miasto jest również bogaty w przemyśle, szczególnie w produkcji stali. To gospodarze regionalnego Państwowego Uniwersytetu i uczelni, które są znane ze swoich skutecznych programów szkoleń technicznych i biznesowych.

Studia niestacjonarne Szukaj kursów w wybranym kraju: Stany Zjednoczone, Gary. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Programu Rozwoju Przywództwa

Indiana University Northwest School of Business and Economics
Kursy
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia

Dzięki temu programowi studenci górnego poziomu, które wykazały duży potencjał przywództwa będzie konkurencyjny wybranych do udziału w ciekawych i trudnych zestaw działań. ...

Czytaj więcej