ACADEMICCOURSES

Kursy w Stany Zjednoczone, Fresno

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Central California, gdzie można znaleźć miasta Fresno, który jest 5 co do wielkości w kraju. Nazwa pochodzi z języka hiszpańskiego tłumaczenia z jesionem znaleźć na miejskiej flagi. Miasto jest gospodarzem wielu instytucji, zarówno prywatnych, jak i publicznych, który obejmuje State University.

Szukaj kursów w wybranym kraju: Stany Zjednoczone, Fresno. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Intensywny program języka angielskiego

Fresno Pacific University
Kursy
<
Studia dzienne
<
6&nbsp;-&nbsp;52 tyg.
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Intensywny kurs języka angielskiego w Szkole Humanistycznej, Religii i Nauk Społecznych oferuje kursy przygotowawcze do nauki języka angielskiego jako języka obcego (ESL) w ce ...

Czytaj więcej