close

Filtry

Zobacz wyniki

Kształcenie na odległość Kursy w Stany Zjednoczone, Otoczak

Kursy są zajęcia akademickie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, które mają na celu podniesienie poziomu wiedzy uczestników w danej dziedzinie lub szkolenia w danej dyscypliny. Kursy różnią się zasadniczo pod względem długości, wielkości, treści i czasu trwania.Radzenie sobie z uczelni publicznych jest daleka od optymalnej opcji. Prywatne szkoły zapewniają znacznie l… Czytaj więcej

Kursy są zajęcia akademickie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, które mają na celu podniesienie poziomu wiedzy uczestników w danej dziedzinie lub szkolenia w danej dyscypliny. Kursy różnią się zasadniczo pod względem długości, wielkości, treści i czasu trwania.

Radzenie sobie z uczelni publicznych jest daleka od optymalnej opcji. Prywatne szkoły zapewniają znacznie lepszą pomoc w swoim doświadczeniem nauczania na odległość. Kilka uniwersytet online przyciąga nauczycieli i uczniów w znacznej odległości od całego świata. To znacznie zwiększa różnorodność w odległości klasie nauki i produkuje ambitne rozmowy wśród tych, z niezwykle zróżnicowanych społeczności, regionów i kultur odległych.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Boulder City, Colorado słynie odkrytym terenem rekreacyjnym. Posiada 2 główne uczelnie z programami studiów licencjackich i magisterskich. Istnieją również 16 instytuty naukowe.

Kształcenie na odległość Szukaj kursów w wybranym kraju: Stany Zjednoczone, Otoczak. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Watson Institute
Otoczak, Stany Zjednoczone

Hybrydowy Watson Accelerator (jesień i wiosna) to program dla studentów, niedawnych absolwentów i studentów roczników, którzy preferują działanie poprzez przedsiębiorczość. Ni ... +

Hybrydowy Watson Accelerator (jesień i wiosna) to program dla studentów, niedawnych absolwentów i studentów roczników, którzy preferują działanie poprzez przedsiębiorczość. Niezależnie od tego, czy na etapie pomysłu, czy na etapie prototypowania, program jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozwiązać największe światowe wyzwania na skrzyżowaniu dróg między przedsiębiorczością a wpływem. Studenci w tym programie kierują się do działania pasją do wprowadzania zmian podczas projektowania, weryfikacji i uruchamiania przedsięwzięć ukierunkowanych na wpływ. -
Kursy
Studia dzienne
4 miesiące
Język angielski
23 Sie 2021
Ośrodek kształcenia
Online
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami

Wybierz kierunki studiów