ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy w Stany Zjednoczone, Białe równiny

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

White Plains jest duży przedmieściach Nowego Jorku znany jako handlowej stolicy miastach przedmieściach. Miasto jest siedzibą obszerną listę uczelni, które zapewniają szkolenia w zakresie przede wszystkim prawa, religii i biznesu.

Studia niestacjonarne Szukaj kursów w wybranym kraju: Stany Zjednoczone, Białe równiny. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

Wyniki wyszukiwania Filter

Kurs: Gotowanie komercyjne plus Outsourcing

Culinary Tech Center
Kursy
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
6&nbsp;-&nbsp;9 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W Culinary Tech Center przygotowujemy studentów do nagradzania kariery w sztuce kulinarnej. Łącząc komercyjną teorię gotowania z praktycznym szkoleniem w standardowych kuchnia ...

Czytaj więcej

Kurs: Program operacyjny Hospitality

Culinary Tech Center
Kursy
<
Studia dzienne
<
studia niestacjonarne
<
6&nbsp;-&nbsp;9 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Branża hotelarska obejmuje hotele, resorty, restauracje, rejsy, centra kongresowe, parki tematyczne, prywatne kluby i wiele innych firm z branży turystycznej.

Czytaj więcej