Filter
Kursy
Nowa Zelandia Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Kursy: Tworzenie filmu Nowa Zelandia

Uniwersytety i uczelnie ustalają własne warunki przyjęć na studia wyższe, więc różnią się one zasadniczo. W zależności od przedmiotu, student może być w stanie dostać się do szkolnictwa wyższego z zakresu kwalifikacji. Jeśli 're stosowania zrobić kurs Foundation Degree, może się okazać, że doświadczenie zawodowe jest brane pod uwagę przy wszelkich kwalifikacji masz. Niektóre szkoły wyższe i uczelnie oferują Years Foundation jako przygotowanie do niektórych kierunków studiów. Zwykle Don 't wynik w odrębnych kryteriów po prostu kwalifikuje się, aby wejść do programu studiów sama. Years Foundation aren 't w zasięgu ręki dla wszystkich kierunków studiów, jednak.

Studiowanie filmowania może przygotować osobę do tworzenia własnych filmów lub innych rodzajów filmów. Student może studiować różne szczegóły dotyczące tworzenia filmu, począwszy od uczenia się, jak oddać aktorów, aby odkryć, jak edytować i doskonalić gotowy produkt.

Nowa Zelandia to wyspiarskie państwo w południowo-zachodniej części Oceanu Spokojnego. Kraj geograficznie obejmuje dwa główne lądów - że z Północnej i Południowej Wyspy - i liczne mniejsze wyspy. Zagraniczni studenci muszą mieć wizę studencką i rozsądny poziom gotówki do wydania, w celu podjęcia studiów w Nowej Zelandii na bazie uczelni. Nowa Zelandia instytucje edukacyjne poinformuje odpowiednie władze imigracyjne, jeśli uczeń przestaje uczęszczać ich uczęszczających kursy, które można następnie zawiesić lub anulować tego studenta 's wizy. Placówki oświatowe często wymieniać niniejszej Rejestracji i frekwencja dane elektronicznie z innych agencji rządowych odpowiedzialnych za udzielanie pomocy studentów.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Tworzenie filmu i w kraju Nowa Zelandia. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Tworzenie filmu, Nowa Zelandia

IES Abroad

... [+]

Odkryj, co narysuje globalny przemysł filmowy w Nowej Zelandii i tworzy własny krótki odcinek dramatyczny. Program ten jest oparty na praktycznym procesie produkcji opartym na profesjonalnej praktyce w branży telewizyjnej. Jest to praktyczne doświadczenie mające na celu przygotowanie narzędzi niezbędnych do rozpoczęcia kariery w branży filmowej, telewizyjnej i cyfrowej. Ze względu na niewielki rozmiar i intensywną naturę programu przyjęcie jest wysoce selektywne.

Akademicy

Misja IES Abroad jest prosta: zapewnić Państwu najlepszy program studiów za granicą - co obejmuje najwyższej jakości doświadczenia akademickie i kulturowe. Dlatego współpracujemy z Uniwersytetem w Auckland.... [-]

Nowa Zelandia Auckland
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 miesiąc
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku