ACADEMICCOURSES

Kształcenie na odległość Kursy w Tajlandia, Pa Tong

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

Kształcenie na odległość jest metodą dostarczania edukacji studentów, którzy nie są obecni na terenie kampusu. Różne badania wykazały, że programy kształcenia na odległość może być równie efektywne i skuteczne, jak tradycyjne programy w klasie czasem nawet lepiej!

Tajlandia, oficjalnie Królestwo Tajlandii, dawniej znany jako Siam, to kraj położony w centrum Półwyspu Indochińskiego w Azji Południowo-Wschodniej. Tajlandia 's plaże i wyspy przyciągają miliony turystów każdego roku na całym świecie. Każdy z dyplomem cztery lata może zdobyć zatrudnienie jako nauczyciel języka angielskiego w Tajlandii.

Kształcenie na odległość Szukaj kursów w wybranym kraju: Tajlandia, Pa Tong. Znajdź informacje o szkole i skontaktuj się z nią w 3 kliknięciach!

1 Wyniki z Studia magisterskie, Pa Tong, Kształcenie na odległość Filter

Business English

Sasin Graduate Institute of Business Administration
Kursy
Cze 2021
<
36 godziny
Język angielski
Ośrodek kształcenia
Online

Programy Sasin Business English są zabawne i skuteczne, ponieważ ściśle współpracujemy z naszymi studentami, aby pomóc im w osiągnięciu ich celów. Niektórzy mogą chcieć przegl ...

Czytaj więcej