ACADEMICCOURSES

TESOL kursy Edgware

Kursy są zajęcia akademickie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, które mają na celu podniesienie poziomu wiedzy uczestników w danej dziedzinie lub szkolenia w danej dyscypliny. Kursy różnią się zasadniczo pod względem długości, wielkości, treści i czasu trwania.

Nauczanie angielskiego użytkowników innych języków programu ma na celu przekazanie studentom umiejętności, aby być skutecznym nauczycielem. Przedmioty TESOL mogą obejmować lingwistykę dla nauczycieli, gramatyki i metod oceny i przyswajania języka.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny TESOL i w kraju Wielka Brytania, Edgware. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z TESOL, Edgware Filter

Oczywiście - szkolenia dla nauczycieli

Crest Schools of English
Kursy
<
Studia dzienne
Ośrodek kształcenia

Kurs ten stanowi nauczycieli zagranicznych doskonałą okazję, aby odświeżyć swoją wiedzę i rozwijać swoje nauczanie języka angielskiego

Czytaj więcej