ACADEMICCOURSES

Kursy w Szwecja

Kiedy uczysz się kursy w Szwecji będzie narażone na niezależnego myślenia, blisko współpracy między przemysłu i środowiska akademickiego, śledczy badawczych, akademickich historii i duża populacja międzynarodowym. To właśnie z tych powodów, że kursy w Szwecji przyciągają studentów i specjalistów z wielu części świata. Oprócz doskonałości w dziedzinie edukacji, uczniowie, które zdecydują się na kursy w Szwecji mogą doświadczyć piękna, różnorodności i radością, że Szwecja ma do zaoferowania.

Kursy akademickie osobom fizycznym umiejętności potrzebnych do znalezienia sukcesu w ich ścieżek kariery. Kursy w Szwecji mają szeroki zasięg i obejmują wiele tematów takich jak projektowanie, zarządzanie, fizjologia, i przedsiębiorstw, aby wymienić tylko kilka. Opcje badania może obejmować tradycyjną atmosferę w klasie, kształcenie na odległość lub za pośrednictwem Internetu oraz innowacyjnych programów w Szwecji wykorzystujących unikalne metody nauczania, takie jak praca w grupach, sesje interaktywne, aplikacje praktycznych i integrację technologii.

Kursy w Szwecji są unikalne i innowacyjne z dużym udziale studentów i stale zmieniającym się, co pozwala na elastyczność i dywersyfikacji. Dowiedz się więcej o opcji dla pól golfowych w Szwecji przez wyszukiwanie programów poniżej!

Wyniki wyszukiwania Filter

Kursy teoretyczne dla ATPL (IR), PPL, CPL

Northern Air Training
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 tyg. Wrzesień 2020 Szwecja Zapisać

Korzystamy z najnowocześniejszych materiałów dydaktycznych do wszystkich naszych kursów teoretycznych, a Ty wykonujesz wszystkie badania w naszych ośrodkach szkoleniowych w Göteborgu. Ceny obejmują wszystkie książki, wykresy i urządzenia nawigacyjne dla teorii. Starannie wybraliśmy najlepsze książki i podręczniki na nasze kursy.

Kurs instruktora lotów

Northern Air Training
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 2 - 3 miesiące Wrzesień 2020 Szwecja Zapisać

Po CPL (H) lub PPL (H) czas rozpocząć karierę. Dlaczego nie zacząć od nauczenia innych, jak latać, to świetny sposób na budowanie godzin i doskonalenie umiejętności latania.

Licencja komercyjna pilota - kurs modułowy

Northern Air Training
Ośrodek kształcenia Zaoczne Wrzesień 2020 Szwecja Zapisać

CPL - komercyjna licencja pilota, licencja, która pozwoli Ci działać jako profesjonalny pilot śmigłowca. Szkolenie modułowe w kierunku komercyjnej licencji pilotażowej rozpoczyna się od uzyskania licencji PPL (H), a następnie kontynuuje się szkolenie w celu wydania licencji CPL (H).

Licencja komercyjna pilota - zintegrowany kurs

Northern Air Training
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 12 - 14 miesiące Wrzesień 2020 Szwecja Zapisać

CPL - komercyjna licencja pilota, licencja, która pozwoli Ci działać jako profesjonalny pilot śmigłowca. Nasz zintegrowany program przenosi Cię od zera do Commercial Pilot, a otrzymasz licencję CPL (H) EASA, która jest ważna w każdym kraju europejskim i wielu innych na całym świecie.

Prywatna licencja pilota

Northern Air Training
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin Zaoczne 6 - 8 miesiące Wrzesień 2020 Szwecja Zapisać + 1 więcej

Dzięki prywatnej licencji pilota możesz latać helikopterem do celów prywatnych z przyjaciółmi i rodziną. Dla wielu studentów pilotażowych PPL jest początkiem kariery zawodowej pilota. Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej. Dostosowujemy nasze szkolenia do wymagań każdego ucznia, jego zdolności i harmonogramu - w razie potrzeby w pełnym wymiarze godzin.

Program długich lat biblijnych

Holsby Bible School
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Szwecja Vetlanda SO

Nasz program szkoły biblijnej ma na celu pielęgnować wasz związek z Jezusem Chrystusem. Twoje zrozumienie Boga i Jego słowa będzie wzrastać dzięki cotygodniowym wykładom, które obejmują różne tematy i księgi Biblii.

Szkolenie personelu pokładowego

Skies Airline Training
Ośrodek kształcenia 2 tyg. Wrzesień 2020 Szwecja Sztokholm

Skies Cabin Crew Programy szkoleniowe opierają się na doświadczeniu. Aby się przyswoić, musi istnieć silne poczucie rzeczywistości i wysoki stopień uznania; wszyscy nasi instruktorzy mają solidne doświadczenie w lotnictwie, prawdziwe wydarzenia są wykorzystywane w treningach, a sesje treningowe są śledzone z precyzją. Szkolenie oparte na rzeczywistości sprawia, że ​​pracownicy są lepiej przygotowani na spotkania z klientami i stawianie czoła trudnym sytuacjom w realnym świecie.

TR Boeing B737

Skies Airline Training
Ośrodek kształcenia 3 - 4 tyg. Wrzesień 2020 Szwecja Sztokholm

Rating typu to zatwierdzenie lub certyfikacja typu ciężkiego samolotu o masie powyżej 5700 kg (12500lb), którą wszystkie władze lotnictwa cywilnego wymagają od ciebie jako pilota do ukończenia, zanim będziesz mógł latać ciężkim samolotem wieloosobowym.

Modułowa ATPL

Skies Airline Training
Ośrodek kształcenia 18 miesiące Wrzesień 2020 Szwecja Sztokholm

Nasz modułowy program ab-inito przenosi Cię z zerowym doświadczeniem do posiadacza licencji pilota lotniczego.

Zintegrowana ATPL

Skies Airline Training
Ośrodek kształcenia 18 miesiące Wrzesień 2020 Szwecja Sztokholm

Chcesz zostać pilotem linii lotniczych? Nasz zintegrowany program ab-into przenosi użytkownika z zerowym doświadczeniem do posiadacza licencji pilota lotniczego

PPL - Licencja pilota prywatnego

Skies Airline Training
Ośrodek kształcenia 4 - 5 miesiące Wrzesień 2020 Szwecja Sztokholm

Certyfikacja lotu na poziomie podstawowym jest licencją pilota prywatnego (PPL). Jako posiadacz licencji PPL możesz latać prywatnym samolotem jednosilnikowym.

Zdrowa dzieło cyfrowe oczywiście środowiska

NIVA Education
Ośrodek kształcenia Zaoczne 3 dni Szwecja Sztokholm

Cyfrowy środowisko pracy stanowi wyzwanie w zakresie informacji i komunikacji przelewem, elastyczny / pracy bezgraniczną, słaba użyteczność systemów informatycznych, technologicznych kłopotów i problemów kompetencyjnych. Są to czynniki stresu, które przyczyniają się do fizycznego i psychicznego obciążenia, a także do utraty wydajności.

Pracować zapobiegania niepełnosprawności kursu (rok 2)

NIVA Education
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 5 dni Szwecja Podobnie

niezdolności do pracy występuje, gdy pracownik nie jest w stanie wznowić lub pozostać w pracy z powodu problemów zdrowotnych. Utrata wydajności wynikającej z złym stanie zdrowia pracownika lub niezdolności do pracy nakłada dużych indywidualnych, społecznych i ekonomicznych obciążeń i jest poważnym problemem dla pracowników, ich rodzin, pracodawców, decydentów, ubezpieczycieli i usługodawców higieny pracy.

Oczywiście w cellbiology, zwierząt i fizjologii roślin

Umeå University - Faculty of Science and Technology
Ośrodek kształcenia W pełnym wymiarze godzin 19 tyg. Skontaktuj się ze szkołą Szwecja Umeå Skellefteå + 1 więcej

Oddzielne kursy obejmuje wykłady, seminaria i praktycznej pracy laboratoryjnej. Kurs obejmuje kompleksową wiedzę Cellbiology teoretyczną z najbardziej centralnej części współczesnej biologii molekularnej komórki. Kurs obejmuje również pojęcie wzrostu komórki nowotworowej i zawiera przykłady

Story Academy - MasterClass w scenopisaniu

Storyutbildningen
Online W pełnym wymiarze godzin 1 rok Skontaktuj się ze szkołą Szwecja Fårösund

Jednodniowy kurs na odległość w pisaniu scenariuszy do komercyjnych filmów fabularnych i seriali dramatycznych.