ACADEMICCOURSES

Szkolenia pilotów kursy Londyn

Istnieją setki uznanym w kraju kwalifikacji zawodowych i szkoleń z wiodących dostawców usług edukacyjnych. Cele przedmiotu powinno prowadzić do metod nauczania i zainteresowania uczniów.

Szkolenia dla pilotów jest trudne, ale niezwykle satysfakcjonujące proces stawania udany pilotem. Przemysł lotniczy nadal szybko rośnie, co oznacza, że ​​jest duże zapotrzebowanie na pilotów z tym intensywne szkolenia. Ci, którzy ukończyli szkolenia pilotów oraz uzyskały licencję będzie mieć wiele pracy do wyboru.

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii, najbardziej zaludnionym regionem i gdzie królewska rodzina mieszka. Posiada największą koncentrację szkolnictwa wyższego w Europie, z 412.000 studentów na 43 uczelniach.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Szkolenia pilotów i w kraju Wielka Brytania, Londyn. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Szkolenia pilotów, Londyn Filter

ICARUS Wings at Groundschool London - Kurs FCP nie powiodło się

Groundschool London
Kursy
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Kurs ICARUS Wings FCL Failed Exam Recuperation (Language Proficiency) jest specjalnie zaprojektowany dla pilotów, którzy nie zdali egzaminu językowego ICAO i uzyskali poziom n ...

Czytaj więcej

ICARUS Wings at Groundschool London - przygotowanie do egzaminu FCL (z biegłości językowej)

Groundschool London
Kursy
<
Studia dzienne
<
2 tyg.
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Kurs przygotowujący do egzaminu ICARUS Wings FCL (język biegłości językowej) jest specjalnie zaprojektowany dla pilotów, którzy muszą przygotować się z wyprzedzeniem na egzami ...

Czytaj więcej