ACADEMICCOURSES

Kursy: Szkolenia pilotów Estonia

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Szkolenia dla pilotów jest intensywny tok studiów, w którym dana osoba jest szkolony uczy się powodzeniem latać samoloty. Celem kursu jest dla tej osoby, aby doskonalić swoje podstawowe umiejętności airmanship.

Estonia jest demokratyczną republiką parlamentarną podzielone na piętnaście okręgów ze stolicą i największym miastem Tallin samopoczucia. Estonia ma 12 publicznej i 8 prywatnych uczelni. Najstarszy uniwersytet w kraju jest Uniwersytet w Tartu, założona w 1632 roku.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Szkolenia pilotów i w kraju Estonia. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Szkolenia pilotów, Estonia Filter

Pilotowanie samolotu

Estonian Aviation Academy
Kursy
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
4 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Po zdać egzaminy z wiedzy teoretyczne i ocena trasy pilot-stażyści otrzymują Licencji pilota / Instrument Rating (CPL () / IR).

Czytaj więcej