ACADEMICCOURSES

Kursy: Szkolenia pilotów Andora

Istnieją setki uznanym w kraju kwalifikacji zawodowych i szkoleń z wiodących dostawców usług edukacyjnych. Cele przedmiotu powinno prowadzić do metod nauczania i zainteresowania uczniów.

Po pierwsze i najważniejsze, szkolenia pilotów rozpoczyna się oczywiście zwanym terenie szkoły, w których uczniowie zapoznają się z różnymi rodzajami samolotów. techniki lotu wielosilnikowych objęte będą również w tym kursie. Gdy student rozumie logistykę i podstawowe zasady latania, może on przejść do dalszych szkoleń w głębi.

Andora może być doskonałym miejscem do studiowania za granicą. Położony między Francją i Hiszpanią, istnieją również wspólnych programów edukacyjnych między krajami. Kataloński, hiszpański, portugalski i francuski to, że świetne miejsce dla studentów językowych również.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Szkolenia pilotów i w kraju Andora. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Szkolenia pilotów, Andora Filter

Fast Track ATPL (18 miesięcy)

Andorra Aviation Academy
Kursy
<
Studia dzienne
<
18 miesiące
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Ten program został opracowany w celu spełnienia wymagań dotyczących pozycji załogi lotniczej w europejskiej linii lotniczej i wykonywania pracy jako pilot na amerykańskim stat ...

Czytaj więcej