ACADEMICCOURSES

Kursy: Szkoły średnie Afryka

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

Szkolnictwo średnie jest dziedziną, która przygotowuje uczniów do instruowania i zachęcania nastolatków do środowiska edukacyjnego. Programy w obrębie tej gałęzi uczenia się mogą uczyć umiejętności przywódczych, organizacyjnych i zarządzania czasem. Badania mogą obejmować praktyczne doświadczenie.

Wiele programów w Afryce odbywać się w bardzo nietypowym otoczeniu kulturowym i fizyczne niż większość studentów zna w starych, dobrych czasach. Daj znać, aby dostosować się do tego warunki życia to część zabawy i wyzwaniem tam mieszka. Wyzwaniem jest intelektualny, emocjonalny i fizyczny.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Szkoły średnie i w kraju Afryka. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Szkoły średnie, Afryka Filter

Program agregacja wykształceniem średnim na poziomie wyższym

L’Université Catholique Du Congo
Kursy
<
Studia dzienne
Francuski
Ośrodek kształcenia

Uczniowie biorący programu agregacji wykształceniem średnim w większym stopniu mają zazwyczaj egzaminy na koniec drugiego roku licencji. Oni powinni przestrzegać ogólnych prze ...

Czytaj więcej