Filter
Kursy
Wielka Brytania Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Kursy: Studia regionalne i lokalne Wielka Brytania

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Badania w obszarze pola zależy od instytucji, ale kursy są zwykle w podziale na poszczególnych krajach lub regionach o ich podanych kontynentach. Na przykład badania w Ameryce Północnej może być podzielona na podkategorie, takie jak amerykańskie studia w Wielkiej Brytanii, Kanady, studiów i badań Appalachów.

 

Edukacja w Wielkiej Brytanii jest zdecentralizowane dzieje z każdym z krajów Zjednoczonego Królestwa posiadających odrębne systemy pod różnymi rządami: Rząd brytyjski jest odpowiedzialny za Anglii i szkocki rząd, rząd walijski i rządem Irlandii Północnej są odpowiedzialne za Szkocji , Walii i Irlandii Północnej, odpowiednio.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Studia regionalne i lokalne i w kraju Wielka Brytania. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Studia regionalne i lokalne, Wielka Brytania

IES Abroad

Miejska przygoda czeka na Ciebie w Londynie, jednym z największych i najbardziej fascynujących miast w Europie. Dzięki naszemu programowi Study London otrzymujesz praktyc ... [+]

Przegląd

Miejska przygoda czeka na Ciebie w Londynie, jednym z największych i najbardziej fascynujących miast w Europie. Dzięki naszemu programowi Study London otrzymujesz praktyczną edukację w tym kultowym mieście - pomyśl Big Ben, Parlament, Pałac Buckingham - i wszystko, co ma do zaoferowania.

Celem naszego 40-letniego programu jest pomoc w odkrywaniu współczesnego Londynu, zarówno fizycznie, jak i kulturowo. Zdobądź głębszą wiedzę o brytyjskiej kulturze, w tym o centralnym znaczeniu historii dla Brytyjczyków. Zbadaj globalny wpływ Wielkiej Brytanii na kulturę Zachodu, w tym na sztukę, literaturę oraz systemy finansowe i polityczne.

Wybieraj spośród ponad 40 kursów IES Abroad kursy prowadzone przez wykładowców lokalnych w naszym Centrum, a także kurs na jednym z naszych prestiżowych lokalnych partnerskich uniwersytetów - City University, Queen Mary lub School of Oriental... [-]

Wielka Brytania London
Skontaktuj się ze szkołą
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
1 - 2 semestry
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku