ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy: Studia biznesowe Stany Zjednoczone, Nowa Albany

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Studia biznesie, zarządzanie i administracja, zamierza dalej ucznia zrozumienie świata biznesu. Program ten często łączy teorię z aplikacji rzeczywistym świecie. Z tego kursu, można być szefem w różnych działów biznesowych.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

New Albany znajduje się w Floyd County, Indiana, USA. Miasto zostało założone w 1813.Shipping jest głównym przemysł miasta. Miasto było pierwszym w użyciu mediów elektronicznych w edukacji.

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Studia biznesowe i w kraju Stany Zjednoczone, Nowa Albany. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Studia biznesowe, Nowa Albany Filter

Szkolenie Przedsiębiorcy - 2008

Indiana University Southeast School of Business
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
8 tyg.
Ośrodek kształcenia

Warsztaty są dostosowane do potrzeb: osób z doświadczeniem na poziomie pomaturalnym; obecnych właścicieli firmy lub kierowników; mniejszości, imigrantów, kobiet lub własnością ...

Czytaj więcej