ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy: Studia biznesowe Stany Zjednoczone, Midland

Kursy są zajęcia akademickie prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, które mają na celu podniesienie poziomu wiedzy uczestników w danej dziedzinie lub szkolenia w danej dyscypliny. Kursy różnią się zasadniczo pod względem długości, wielkości, treści i czasu trwania.

Studenci, którzy chcieliby pracować w świecie handlu powinny bardzo rozważyć podjęcie studiów biznesowych. Ten program akademicki pomoże uczniom rozwijać umiejętności w zakresie zarządzania pracownikami, zarządzania pieniędzmi, marketingu, przywództwa i etyki biznesu.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Midland jest siedzibą powiatu Midland County. Alden B. Dow Home and Studio, Daliha Hill, Dow Gardens są godne uwagi miejsca w Midland. Liczne uniwersytety i uczelnie zapewniają urządzenia badawcze, jak również.

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Studia biznesowe i w kraju Stany Zjednoczone, Midland. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Studia biznesowe, Midland Filter

Na Miejscu Korporacyjnych Programów

The Richard DeVos Graduate School of Management, Northwood University
Kursy
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia

University College dostarcza uczącym się możliwość ukończenia edukacji w miejscu pracy. Ustalenia zawarte między Northwood University i pracodawcy.

Czytaj więcej