ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy: Studia biznesowe Stany Zjednoczone, Claremont

Zazwyczaj można podjąć studia wyższe, jeśli jesteś 18 lat. Oni regularnie prowadzone w uczelniach wyższych i instytucji, takich jak szkoły zawodowe sztuki i kolegiów rolnych - z których prawie wszystkie posiadają własne strony internetowe. Można uzyskać szeroki zakres umiejętności, na przykład, dyplomy, stopnie licencjata, stopnie fundamentowe i podyplomowe stopni.

Studia biznesowe zapewniają fundamentalne nauki dla studentów, którzy chcą pracować w jakimś charakterze działalności. Dostępne na uniwersytetach iw szkołach biznesu na całym świecie, studenci będą uczyć się podstaw biznesu, takich jak finanse i zarządzanie. 

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Claremont jest znana na całym świecie z licznych placówek oświatowych, które czynią go doskonałym miejscem dla ambitnych absolwentów studiów. Jest nawet nazywany "Miasto Drzew i doktorów".

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Studia biznesowe i w kraju Stany Zjednoczone, Claremont. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Studia biznesowe, Claremont Filter

Programy Firmy

Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University
Kursy
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia

Drucker School oferuje wybór ilości specjalnych, korporacyjnych programów sponsorowanych na celu pomóc organizacjom formułowania i wdrażania strategii, zagadnienia rewitalizac ...

Czytaj więcej