ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy: Studia biznesowe Stany Zjednoczone, Bethany

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Studia biznesowe to program naukowy, który jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą dowiedzieć się więcej o tym, jak przedsiębiorstwa są prowadzone. Kursy mogą obejmować bardziej ogólne tematy lub bardziej szczegółowych te pomóc w przygotowaniu studentów do konkretnego kariery.

Edukacja w USA jest przede wszystkim przez sektor publiczny, z kontroli i finansowania pochodzącego z trzech poziomów: stan, lokalne i federalne, w tej kolejności.Wspólne wymogi do nauki na wyższym poziomie edukacji w Stanach Zjednoczonych będzie to esej przyjęć (znany również jako zestawienia celu lub rachunku osobistym), wykaz zaliczeń, rekomendacji / listy referencyjne, Testy językowe

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Studia biznesowe i w kraju Stany Zjednoczone, Bethany. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Studia biznesowe, Bethany Filter

Szkolenie trenera transformacyjnego

The Graduate Institute
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
8 tyg.
Język angielski
Ośrodek kształcenia

Celem treningu trenera transformacyjnego jest zintegrowanie teorii wzrostu dojrzałych osób dorosłych ze skuteczną metodologią i praktyką coachingu. Szkolenie Coachingu treneró ...

Czytaj więcej