ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy: Studia biznesowe Rosja

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Studia biznesowe to obszar badań, w których uczniowie uczą się umiejętności niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Różne tematy mogą zawierać reklamy, marketingu, zarządzania pieniędzmi, komunikacji, administracji, biznes plan pisania, zatrudniania i szkolenia pracowników.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Studia biznesowe i w kraju Rosja. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Studia biznesowe, Rosja Filter

Program skutecznego menedżera

Международный институт менеджмента ЛИНК
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
6&nbsp;-&nbsp;12 miesiące
Rosyjski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Profesjonalne przekwalifikowanie na kursie „Skuteczny menedżer” stało się już kluczem do sukcesu wielu menedżerów wyższego i średniego szczebla z firm z różnych sektorów przem ...

Czytaj więcej

Kurs „Strategia”

Международный институт менеджмента ЛИНК
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
6 miesiące
Rosyjski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Kurs R820 „Strategia” omawia główne etapy procesu strategicznego: analizę strategiczną, wybór strategiczny i wdrożenie strategii, a także najważniejsze aspekty strategii współ ...

Czytaj więcej