ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy: Strategia Stany Zjednoczone, Dallas

Istnieją setki uznanym w kraju kwalifikacji zawodowych i szkoleń z wiodących dostawców usług edukacyjnych. Cele przedmiotu powinno prowadzić do metod nauczania i zainteresowania uczniów.

Programy strategiczne są korzystne dla osób o wybitnych koordynowanie i planowanie umiejętności. Taki program może rozwijać te umiejętności dalej, ucząc osoby o strategicznym podejmowania decyzji i zarządzania. Analiza, przedsiębiorczość i strategia korporacyjna są tematy, które mogą być poruszane.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Dallas, Texas ma największy obszar metropolitalny śródlądowych w całych Stanach Zjednoczonych. To nie tylko bardzo wiele szkół wyższych lokalnie, ale w pobliskich regionów i okolic, jak również.

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Strategia i w kraju Stany Zjednoczone, Dallas. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Strategia, Dallas Filter

Strategiczne Planowanie Finansowe Umiejętności Dla Branży Energetycznej

Cox School of Business, Southern Methodist University
Kursy
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia

Program jest skoncentrowany, tygodniowy kurs, który rozpoczyna się późnym popołudniem w niedzielę i kończy w połowie po południu w piątek. Większość dni składa się z trzech se ...

Czytaj więcej