ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy: Strategia Stany Zjednoczone, Claremont

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Badania strategiczne są doskonałe do prowadzenia dla osób pragnących dowiedzieć się, jak dokonać najlepszych decyzji biznesowych dotyczących zasobów. Ponieważ podejmowania decyzji korporacyjnych jest kluczowym procesem, jednostki mogą zbadać dogłębnie strategicznych zasad, które kierują dokonanie wyboru.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Claremont jest znana na całym świecie z licznych placówek oświatowych, które czynią go doskonałym miejscem dla ambitnych absolwentów studiów. Jest nawet nazywany "Miasto Drzew i doktorów".

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Strategia i w kraju Stany Zjednoczone, Claremont. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Strategia, Claremont Filter

Programy Firmy

Peter F. Drucker and Masatoshi Ito Graduate School of Management, Claremont Graduate University
Kursy
<
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia

Drucker School oferuje wybór ilości specjalnych, korporacyjnych programów sponsorowanych na celu pomóc organizacjom formułowania i wdrażania strategii, zagadnienia rewitalizac ...

Czytaj więcej