ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy: Strategia Rosja

Istnieją setki uznanym w kraju kwalifikacji zawodowych i szkoleń z wiodących dostawców usług edukacyjnych. Cele przedmiotu powinno prowadzić do metod nauczania i zainteresowania uczniów.

A kszta strategia może dostarczyć wiedzy i umiejętności potrzebnych do podejmowania skutecznych i strategicznych decyzji biznesowych. Zarządzanie strategiczne i strategiczny projekt może być objęte, a uczniowie mogą nauczyć się praktyki mające na celu optymalizację wykorzystania zasobów.

Rosja (ros. Россия) jest największym krajem na świecie, obejmujących więcej niż jedną ósmą Ziemia 's zamieszkanej powierzchni ziemi. Dawny Państwowy Komitet ds. Szkolnictwa Wyższego w Rosji finansowane 240 uniwersytetów, uczelni i instytutów, co Rosja solidny kraj studiować w.

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Strategia i w kraju Rosja. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Strategia, Rosja Filter

Kurs „Strategia”

Международный институт менеджмента ЛИНК
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
6 miesiące
Rosyjski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

Kurs R820 „Strategia” omawia główne etapy procesu strategicznego: analizę strategiczną, wybór strategiczny i wdrożenie strategii, a także najważniejsze aspekty strategii współ ...

Czytaj więcej