close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia niestacjonarne Kursy: Strategia Australia, Mount Eliza

Istnieją setki uznanym w kraju kwalifikacji zawodowych i szkoleń z wiodących dostawców usług edukacyjnych. Cele przedmiotu powinno prowadzić do metod nauczania i zainteresowania uczniów.W prawie każdym rynku istnieje konkurencja. Jednym ze sposobów, aby pokonać konkurencję jest skuteczne planistów strategicznych. Z panem 's w strategii, dowiesz się, jak sformatować strategii biz… Czytaj więcej

Istnieją setki uznanym w kraju kwalifikacji zawodowych i szkoleń z wiodących dostawców usług edukacyjnych. Cele przedmiotu powinno prowadzić do metod nauczania i zainteresowania uczniów.

W prawie każdym rynku istnieje konkurencja. Jednym ze sposobów, aby pokonać konkurencję jest skuteczne planistów strategicznych. Z panem 's w strategii, dowiesz się, jak sformatować strategii biznesowych w celu przeciwdziałania konkurencji i utrzymać i zdobyć klientów.

Australia edukacja leży głównie w gestii rządu. Rząd w pełni finansuje wykształcenie wyższe publicznego podczas częściowo finansuje prywatną wykształcenie wyższe.Australia jest krajem angielsko-spoken, większość studentów z krajów, w których angielski jest pierwszym językiem często kocha studiowania w tym kraju

Historycznie jest miejsce dla domków letniskowych, Mount Eliza ma wiele trzeciorzędowych ośrodków kształcenia. Wiele wyższych uczelni pojawiają się, ale Melbourne Business School jest najbardziej popularny.

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Strategia i w kraju Australia, Mount Eliza. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Center for Creative Leadership
Greensboro , Stany Zjednoczone +7 Więcej

Program ten przewiduje przywódców umiejętności i strategie rozwiązywania problemów złożonych problemów biznesowych, które nie mają jasno określone rozwiązania.

Program ten przewiduje przywódców umiejętności i strategie rozwiązywania problemów złożonych problemów biznesowych, które nie mają jasno określone rozwiązania. -
Kursy
studia niestacjonarne
3 dni
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami