close

Filtry

Zobacz wyniki

Studia niestacjonarne Kursy: Sprzedaż Rumunia

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną. Stanowisko sprzedaży obejmuje daję i trwać od konsumentów i przemysłu, a także handlu między narodami. To pole akadem… Czytaj więcej

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Stanowisko sprzedaży obejmuje daję i trwać od konsumentów i przemysłu, a także handlu między narodami. To pole akademickich koncentruje się na nauczaniu marketingu i ekonomii, aby zrozumieć, co napędza wymaganiom rynku i sposobu dostarczenia towaru przy jednoczesnym wzmocnieniu rozwoju biznesu.

Rumuńskich kwalifikacji uniwersyteckich wysoko cenione i uznawane w Europie i na świecie, najniższe czesne i koszty życia w Europie. Rumuni mają starą i bogatą historię, zwłaszcza w stolicy Bukareszcie z jego 2 mln osób. Zagraniczni studenci chcą studiować w Rumunii może mieć zastosowania do Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych lub do wybranego rumuńskim uniwersytecie, w celu otrzymania listu akceptacji.

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Sprzedaż i w kraju Rumunia. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Pokaż mniej
format_list_bulleted Filtry
Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
Bukareszt , Rumunia

3-dniowy moduł do sprzedaży osobom zmierzające do lepszego zarządzania relacji z klientami i zwiększyć skuteczność ich wysiłków sprzedaży.

3-dniowy moduł do sprzedaży osobom zmierzające do lepszego zarządzania relacji z klientami i zwiększyć skuteczność ich wysiłków sprzedaży. -
Kursy
studia niestacjonarne
Ośrodek kształcenia
 
Institute for Business and Public Administration, Bucharest (ASEBUSS)
Bukareszt , Rumunia

Ten kurs pomoże menedżerów sprzedaży, Key Account i menedżerów sprzedaży obszarze zarządzania sprzedażą życie skutecznie.

Ten kurs pomoże menedżerów sprzedaży, Key Account i menedżerów sprzedaży obszarze zarządzania sprzedażą życie skutecznie. -
Kursy
studia niestacjonarne
3 dni
Ośrodek kształcenia
 

WSKAZÓWKA! Jeśli reprezentujesz uczelnię i chcesz dodać swoje programy do naszych ofert, skontaktuj się z nami