Filter
Kursy
Francja Typ studiów: Wszystkie Tempo: Wszystkie

Kursy: Sport Francja

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Badanie akademickiego sportu zazwyczaj skupia się na fizyczności lub strategii i działalności sportowej, a tym samym przygotowanie studentów do zarządzania organizacje sportowe, zespoły autokarem lub albo uczyć lub kierować treningu fizycznego w szkołach i dla sportowców.

Francja oferuje wspaniały system szkolnictwa wyższego, aby nie tylko swoich obywateli, ale także obcokrajowców. Kraj 's dynamiczny kultura przyciąga zagranicznych studentów i osób zainteresowanych w realizacji międzynarodowych kursów. Francja ma tradycję innowacji naukowych i technologicznych. Gwarantuje to, że uczeni w pełni wykorzystać ich kreatywność.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Sport i w kraju Francja. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Czytaj więcej Pokaż mniej

1 Wyniki z Sport, Francja

Inne opcje w ramach tego kierunku studiów:
CAVILAM

Okazja dla młodszych uczniów w wieku od 12 do 16 lat, aby większość lecie z podejściem do nauki języka francuskiego zabawa i możliwość wypróbowania różnych dyscyplin spor ... [+]

Cele i program,

Okazja dla młodszych uczniów w wieku od 12 do 16 lat, aby większość lecie z podejściem do nauki języka francuskiego zabawa i możliwość wypróbowania różnych dyscyplin sportowych! Partnerstwo między CAVILAM - Alliance française i organizatora obozu letniego Vichy Etapów (zatwierdzona organizacja Youth & Sport). Wszyscy uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Poranki:

Lekcje francuskiego w CAVILAM - Alliance française z wykwalifikowanych nauczycieli doświadczonych w pracy z dziećmi i młodzieżą (nie więcej niż 15 osób w grupie). Zagraniczni studenci na zajęcia francuskich podczas francuski studenci mogą wybierać pomiędzy angielskim, hiszpańskim i niemieckim. Wszyscy studenci biorą udział w tych samych czynności w godzinach popołudniowych.... [-]

Francja Vichy
Wrzesień 2019
Język angielski,Niemiecki,Język hiszpański
W pełnym wymiarze godzin
1 - 52 tyg.
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku