Kursy: Sport Francja

Sport

Prawo kursy odkrywania takich wszechobecne tematy jak prawa handlowego, teorii prawnych i własności intelektualnej, aby wymienić tylko kilka. Wiele z tych specjalności wiązać zajęć, w którym podano problemy prawne i trendów związanych z ich specyficznej branży.

Choć udział w badaniu akademickiego sportu, studenci zwykle wybierają pomiędzy przygotowanie do zarządzania lub organizacji sportowych autokary lub dostarczanie wskazówek fizycznej szkolenia dla profesjonalnych sportowców, studentów lub programów rekreacyjnych. Kursy i programy mogą przygotować uczonych za nauczanie lub coachingu kariery. 

Francja jest obecnie w gronie 20 najlepszych krajów funkcjonujących w warunkach gospodarki ze względu na ich doskonałe wyniki zorientowanych szkolnictwa wyższego wykształcenia. Większość kursów na uczelniach oferowane są w języku francuskim. Francja ma 60 publicznych i 100 uczelni prywatnych.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Sport i w kraju Francja. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

Czytaj więcej

Francuski kursy - sport i programowe języka (w wieku 12-16) do

CAVILAM
Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 1 - 52 tygodnie September 2018 Francja Vichy

Okazja dla młodszych uczniów w wieku od 12 do 16 lat, aby większość lecie z podejściem do nauki języka francuskiego zabawa i możliwość wypróbowania różnych dyscyplin sportowych! [+]

Cele i program,

Okazja dla młodszych uczniów w wieku od 12 do 16 lat, aby większość lecie z podejściem do nauki języka francuskiego zabawa i możliwość wypróbowania różnych dyscyplin sportowych! Partnerstwo między CAVILAM - Alliance française i organizatora obozu letniego Vichy Etapów (zatwierdzona organizacja Youth & Sport). Wszyscy uczestnicy otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Poranki:

Lekcje francuskiego w CAVILAM - Alliance française z wykwalifikowanych nauczycieli doświadczonych w pracy z dziećmi i młodzieżą (nie więcej niż 15 osób w grupie). Zagraniczni studenci na zajęcia francuskich podczas francuski studenci mogą wybierać pomiędzy angielskim, hiszpańskim i niemieckim. Wszyscy studenci biorą udział w tych samych czynności w godzinach popołudniowych.... [-]