ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy: Relacje z klientem Ameryka Północna

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

Program relacji z klientami zazwyczaj ma na celu pomóc uczniom uczyć się umiejętności, które muszą pracować w karierze nastawionej na klienta, na przykład w branży hotelarsko-gastronomicznej. Programy mogą obejmować kursy marketingu, komunikacji, zachowania konsumentów, sprzedaż i zarządzanie.

Od rdzennej cywilizacji do współczesnych imperiów dziennie, Ameryka Północna ma wiele hands-on szans edukacyjnych do zaoferowania uczonych. Wypełniony wielu różnych kultur, studenci mogą kształcić się w dobrze zaokrąglone sposób.

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Relacje z klientem i w kraju Ameryka Północna. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Relacje z klientem, Ameryka Północna Filter

Zrozumienie zachowań konsumentów: podejmowanie decyzji przez klienta i kurs podróży klienta - Anglia Ruskin University

FutureLearn
Kursy
18 Sty 2021
<
studia niestacjonarne
<
10 tyg.
Język angielski
Online

Poznaj zachowania zakupowe docelowych konsumentów i dowiedz się, jak wdrażać skuteczne kampanie marketingowe w wielu kanałach.

Czytaj więcej

Blazing Service

University of Tulsa College of Business Administration
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
2 dni
Ośrodek kształcenia

Blazing Serwis jest szybki, interaktywny program szkolenia łączące najlepsze praktyki nauczania w klasie za pomocą łatwych w użyciu narzędzi internetowych w oparciu wzmocnieni ...

Czytaj więcej