ACADEMICCOURSES

Kursy Przywództwo edukacyjne.Znajdź kursy i krótkie kursy Przywództwo edukacyjne

Oferowany przez uczelnie, uniwersytety i różne inne instytucje edukacyjne na całym świecie, kurs jest dostępny dla osób w wieku 18 lat i starszych. Kursy zazwyczaj mają określony czas trwania, od dowolnego dnia, od kilku dni do kilku semestrów. Kurs może być kontynuowany dla osobistego wzbogacenia lub rozwoju edukacyjnego.

Czym jest kurs w przywództwie edukacyjnym? Kurs przygotowuje studentów do pomocy i doradztwa dla nauczycieli i innych administratorów w zakresie metod nauczania studentów. Ludzie w tych rolach będą ściśle współpracować z nauczycielami i rodzicami, aby wprowadzić pozytywne zmiany w szkole w postaci tworzenia i egzekwowania nowych polityk, a także poprawy istniejących systemów edukacyjnych. Kursy często koncentrują się na psychologii, metodach nauczania, technologii w szkole i roli edukacji w społeczeństwie. Możesz wybierać spośród kursów, które mogą mieć takie koncentracje, jak GED lub tworzenie zespołów edukacyjnych jako agentów zmian.

Ludzie, którzy biorą udział w kursach przywództwa edukacyjnego, odnoszą korzyści nie tylko zawodowo, ale również osobiście, doskonaląc umiejętności, takie jak lepsza komunikacja, umiejętności rozwiązywania problemów i zarządzanie grupą. Odkrywanie nowych sposobów ciągłego doskonalenia procesu uczenia się służy zarówno nauczycielom, uczniom, jak i rodzicom.

Koszt kursu z przywództwa edukacyjnego będzie bardzo różny w zależności od szkoły i długości kursu. Kursy te często mają długość od kilku miesięcy do jednego roku. Zawsze zaleca się skontaktowanie z potencjalną szkołą, aby uzyskać więcej informacji na temat opłat za rejestrację.

Przywództwo w zakresie edukacji będzie wspierać role przywódcze od poziomu szkoły podstawowej do poziomu uniwersyteckiego. Kurs ten jest zwykle skierowany do administratorów szkół, takich jak dyrektor szkoły, kurator, nauczyciel akademicki, kierownik wydziału lub kierownik sportowy. Uczniowie mogą również znaleźć pracę w grupach non-profit, aby stworzyć nową lub zreformować istniejącą politykę.

Uniwersytety na całym świecie oferują elastyczne kursy szkoleniowe w zakresie przywództwa, które są szybkie i pasują do każdego napiętego harmonogramu. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

6 Wyniki z Przywództwo edukacyjne Filter

Kurs Leadership of Education Technology in Schools - Chartered College of Teaching

FutureLearn
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
4 tyg.
Język angielski
Online

Niezbędne dla dyrektorów szkół, którzy opracowują, komunikują i wdrażają strategie technologiczne w swoim środowisku edukacyjnym.

Czytaj więcej

Wiodąca Ambitna nauka i nauczanie

edX
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
6 tyg.
Język angielski
Online

Chcesz poznać ambitne nauczanie i jak współpraca między uczniami i nauczycielami może prowadzić do głębszego uczenia się i rozwoju umiejętności w XXI wieku? Kurs został opraco ...

Czytaj więcej

Specjalizacja w komunikacji edukacyjnej

Uniminuto
Kursy
Sty 2021
<
Studia dzienne
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Specjalizacja w komunikacji edukacyjnej zakłada zaangażowanie w promowanie procesów komunikacji i szkoleń w zakresie zarządzania konfliktami i obywatelstwa, w oparciu o badani ...

Czytaj więcej

Wspieranie pracy w szkołach na poziomie 2 nagrody (qcf)

UK Open College
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
80 godziny
Język angielski
Online

Ta praca wsparcie w szkołach na poziomie 2 jest oczywiście kwalifikacje odpowiednie dla wszystkich ról personelu pomocniczego w szkołach, w tym pracownicy serwisu, administrat ...

Czytaj więcej

Edukacja Akademia Przywództwa

High Tech High Graduate School Of Education
Kursy
<
studia niestacjonarne
Język angielski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online

HTH GSE Edukacja Akademia Przywództwa skupia się na rozwijaniu zespołów edukacyjnych jak środki zmian. Ten jeden-letni program hybrydowy łączy w sobie twarzą w twarz rezydencj ...

Czytaj więcej

Neuroleadership and Conceptual Approaches in Educational Neuroscience Course - Central Queensland University

FutureLearn
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
2 tyg.
Język angielski
Online

Poznaj praktyczne zastosowanie badań neuronaukowych w edukacji i przywództwie.

Czytaj więcej