ACADEMICCOURSES

Studia niestacjonarne Kursy: Przedsiębiorczość Stany Zjednoczone, Nowa Albany

Uniwersytety i uczelnie ustalają własne warunki przyjęć na studia wyższe, więc różnią się one zasadniczo. W zależności od przedmiotu, student może być w stanie dostać się do szkolnictwa wyższego z zakresu kwalifikacji. Jeśli 're stosowania zrobić kurs Foundation Degree, może się okazać, że doświadczenie zawodowe jest brane pod uwagę przy wszelkich kwalifikacji masz. Niektóre szkoły wyższe i uczelnie oferują Years Foundation jako przygotowanie do niektórych kierunków studiów. Zwykle Don 't wynik w odrębnych kryteriów po prostu kwalifikuje się, aby wejść do programu studiów sama. Years Foundation aren 't w zasięgu ręki dla wszystkich kierunków studiów, jednak.

Przedsiębiorca jest liderem i innowatorem z pomysłu na przedsięwzięcie i chęć do rozwijania i prowadzania firmę. Program przedsiębiorczości mogą uczyć osoby, jak go o procesie organizowania i zarządzania organizacją.

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

New Albany znajduje się w Floyd County, Indiana, USA. Miasto zostało założone w 1813.Shipping jest głównym przemysł miasta. Miasto było pierwszym w użyciu mediów elektronicznych w edukacji.

Studia niestacjonarne Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Przedsiębiorczość i w kraju Stany Zjednoczone, Nowa Albany. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Przedsiębiorczość, Nowa Albany Filter

Szkolenie Przedsiębiorcy - 2008

Indiana University Southeast School of Business
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
8 tyg.
Ośrodek kształcenia

Warsztaty są dostosowane do potrzeb: osób z doświadczeniem na poziomie pomaturalnym; obecnych właścicieli firmy lub kierowników; mniejszości, imigrantów, kobiet lub własnością ...

Czytaj więcej