ACADEMICCOURSES

Kursy Projektowanie usług.Znajdź kursy i krótkie kursy Projektowanie usług

Kursy projektowania usług będzie najprawdopodobniej apeluję do osób kreatywnych, którzy korzystają z rozwiązywania problemów. Ten nowo powstających pola koncentruje się na poprawie jakości i wydajności, gdy świadczenie usług, przy jednoczesnym spełnieniu rosnących oczekiwań klientów.

Przyszli studenci mogą się zastanawiać, co to jest kurs projektowania usług? Kurs Projektowania usług jest dalsze kształcenie, które ma na celu zapewnienie studentowi podejść człowieka-centered, które koncentrują się na doświadczeniu klienta, zapewniając jednocześnie usługi, które są pomocne i użyteczne. Usługi, nie radzić sobie z fizycznego produktu; Zachowanie jest napędzane i obejmuje korzystanie z narzędzi projektowych, które zapewniają plan usługi i skryptów scenariusze interakcji, często poprzez wykorzystanie storyboardów. Projektowanie usług jest podkategoria myślenie projektowe i stanowi zmianę paradygmatu w myśleniu od projektu produktu do projektowania usług.Teoria projektowania myślenia jest myślenie oparte na rozwiązanie, które łączy empatię z tworzenia lub poprawy usług.

Korzyści z biorąc kurs na usługi obejmują nauczyć się myśleć w nowy i innowacyjny sposób podczas tworzenia produktów w sektorze usług. Kursy zachęcić uczniów do myślenia pierwszym użyciu rozbieżne generować różne rozwiązania danego problemu, a następnie zbieżnego myślenia, aby znaleźć właściwe rozwiązanie.

Koszty na kursy w projektowaniu usług może się różnić w zależności od kraju, w którym kurs jest podjęta, szkołę i czas trwania programu. Przyszli studenci powinni zrobić swoje badania.

Studenci, którzy biorą kursy projektowania usług będzie prawdopodobnie znaleźć się popytu w swojej dziedzinie. Ten rodzaj myślenia jest coraz ważniejsze staje się każdego, kto pracuje w branży projektowania, zwłaszcza tych pracujących w sektorze usług.Od swojego powstania w latach 80-tych w połowie lat, podejście do projektowania usług rozszerzył się w sektorze publicznym do szpitali, szkół i przebudowy usług publicznych. Biorąc kursy projektowania usług może pomóc uczniowi szybko uruchomić rodzaj elastycznego myślenia, że ​​zwykle tylko przychodzi przez lata praktyki.

Ci, którzy chcą realizować ten kierunek studiów międzynarodowych znajdzie opcje dostępne. Możliwości online oferują planowania elastyczność i może przyczynić się do zmniejszenia kosztów. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych przyjęć szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

2 Wyniki z Projektowanie usług Filter

Digital Learning, America 2020 Autumn Workshop: Design Thinking

Copenhagen Institute of Interaction Design
Kursy
12 Paź 2020
<
Studia dzienne
<
5 dni
Język angielski
Online

Te intensywne pięciodniowe warsztaty stanowią szczegółowe wprowadzenie do koncepcji i praktyki myślenia projektowego w odniesieniu do usług, procesów i produktów. Zrozum, dlac ...

Czytaj więcej

Kurs projektowania usług

IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro
Kursy
Sie 2021
<
Studia dzienne
<
14 miesiące
Portugalski
Portuguese (Brazil)
Ośrodek kształcenia

Specjaliści z różnych dziedzin działalności, takich jak: biznes, technologia, administracja, procesy, marketing, innowacje, projektowanie i architektura, a także przedsiębiorc ...

Czytaj więcej