ACADEMICCOURSES

Kursy: Projektowanie tkanin Włochy

Istnieją setki uznanym w kraju kwalifikacji zawodowych i szkoleń z wiodących dostawców usług edukacyjnych. Cele przedmiotu powinno prowadzić do metod nauczania i zainteresowania uczniów.

Studia w zakresie projektowania tkanin mogą angażować studentów w kreatywny świat tkanin i tkanin, jednocześnie nakreślając ich zastosowanie w wielu branżach. Studenci mogą zostać poinstruowani w zakresie projektowania i produkcji aplikacji CAD, tkactwa, wzorów i terminologii włókienniczej.

Włochy, oficjalnie Republika Włoska, to jednolita republika parlamentarna w ramach Unii Europejskiej, znajduje się w południowej Europie. Na północy graniczy z Francja, Szwajcaria, Austria i Słowenia po Alpach.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Projektowanie tkanin i w kraju Włochy. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

3 Wyniki z Projektowanie tkanin, Włochy Filter

Kursant obsługi przemysłowej CAD - Milan

IUAD Accademia della Moda
Kursy
Paź 2020
<
5 miesiące
Włoski
Ośrodek kształcenia

Przemysłowy program do tworzenia wzorów CAD poprawi twoje umiejętności, nie tracąc piękna tworzenia i układania wzorów w tradycyjny sposób.

Czytaj więcej

Kurs tworzenia wzorów CAD

Istituto Modartech
Kursy
Sty 2021
<
Studia dzienne
Język angielski
Włoski
Ośrodek kształcenia

Szkolenie kształci wysokiej klasy specjalistów, którzy są popytu w branży, z szerokim zakresem technicznych umiejętności projektowania i planowania odzieży, przy użyciu zarówn ...

Czytaj więcej

Kurs projektowania materiałów włókienniczych

Accademia Riaci
Kursy
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W kursie projektowania materiałów tekstylnych w Accademia Riaci można nauczyć się batik, barwienia tie, farbowania, linoleum, wzorów geometrycznych, motywów wzorców naturalnyc ...

Czytaj więcej