ACADEMICCOURSES

Kursy: Projektowanie tkanin Europa

Kurs odwołuje się do wyspecjalizowanego programu studiów. Zwykle odbywa się na kampusie, ale mogą być dostarczane online. Kursy są popularne dla ludzi, którzy chcą uzyskać specjalistyczną wiedzę z jednego przedmiotu.

Studia w zakresie projektowania tkanin mogą angażować studentów w kreatywny świat tkanin i tkanin, jednocześnie nakreślając ich zastosowanie w wielu branżach. Studenci mogą zostać poinstruowani w zakresie projektowania i produkcji aplikacji CAD, tkactwa, wzorów i terminologii włókienniczej.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Projektowanie tkanin i w kraju Europa. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

3 Wyniki z Projektowanie tkanin, Europa Filter

Kursant obsługi przemysłowej CAD - Milan

IUAD Accademia della Moda
Kursy
Paź 2020
<
5 miesiące
Włoski
Ośrodek kształcenia

Przemysłowy program do tworzenia wzorów CAD poprawi twoje umiejętności, nie tracąc piękna tworzenia i układania wzorów w tradycyjny sposób.

Czytaj więcej

Kurs tworzenia wzorów CAD

Istituto Modartech
Kursy
Sty 2021
<
Studia dzienne
Język angielski
Włoski
Ośrodek kształcenia

Szkolenie kształci wysokiej klasy specjalistów, którzy są popytu w branży, z szerokim zakresem technicznych umiejętności projektowania i planowania odzieży, przy użyciu zarówn ...

Czytaj więcej

Kurs projektowania materiałów włókienniczych

Accademia Riaci
Kursy
<
Studia dzienne
Język angielski
Ośrodek kształcenia

W kursie projektowania materiałów tekstylnych w Accademia Riaci można nauczyć się batik, barwienia tie, farbowania, linoleum, wzorów geometrycznych, motywów wzorców naturalnyc ...

Czytaj więcej