ACADEMICCOURSES

Kursy: Projektowanie kostiumów Europa

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

 

Program w zakresie projektowania kostiumów koncentruje się głównie na nauczaniu studentów podstaw tworzenia odzieży od podstaw. Studenci mogą nauczyć się wszystkiego, od sposobu projektowania wzoru, jak dopasować gotową odzież do osoby.

Istnieje ponad cztery tysiące instytucji szkolnictwa wyższego w Europie, z wiodących instytucji badawczych do małych, uczelni nauczania zorientowanych. Europa sama w sobie nie jest tak bardzo różni się od innych kontynentów, osiągając od koła podbiegunowego do wybrzeży Afryki.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Projektowanie kostiumów i w kraju Europa. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Projektowanie kostiumów, Europa Filter

Studia podyplomowe w bieliznę, stroje kąpielowe i design gorsety

Bau Design College of Barcelona
Kursy
<
Studia dzienne
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Wymagania mody o różne scenariusze rynków, a wśród nich, gorsety to sektor mody, które znacznie się nasiliły i nabiera znaczenia w obecnych trendów.

Czytaj więcej

Oczywiście - kostiumy

Moscow Film School
Kursy
<
studia niestacjonarne
<
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia

Kostiumy odgrywa ważną rolę w tworzeniu się efekty wizualne w filmie. Projektantka kostiumów jest odpowiedzialny za każdy

Czytaj więcej