$close

Filtry

Zobacz wyniki

Kursy Prawo i finanse.Znajdź kursy i krótkie kursy Prawo i finanse

Rynek finansowy jest ciągle w ruchu, o strukturze prawnej systemu finansowego są zmieniane i wzmocnione regularnie. Z tego powodu kurs prawa i finansów nigdy nie było bardziej istotne. Studenci, którzy studiują te powiązane ze sobą zagadnienia mają jasny i lukratywną przyszłość przed nimi. Co to jest kurs prawa i finansów? Program kursu jest rozległy, obejmując pojęć finansowyc… Czytaj więcej

Rynek finansowy jest ciągle w ruchu, o strukturze prawnej systemu finansowego są zmieniane i wzmocnione regularnie. Z tego powodu kurs prawa i finansów nigdy nie było bardziej istotne. Studenci, którzy studiują te powiązane ze sobą zagadnienia mają jasny i lukratywną przyszłość przed nimi.

Co to jest kurs prawa i finansów? Program kursu jest rozległy, obejmując pojęć finansowych, ekonomicznych i prawnych. Studenci mogą korzystać z fundacji do zrozumienia korporacyjną politykę finansową, konkurencyjne rynki aktywów i regulacji prawnych. Korzystanie z podstawowych teorii ekonomicznej, ale także dowiedzieć się, jak określić wartość transakcji korporacyjnych. Inne tematy poruszone w trakcie obejmują kredytów handlowych, regulacji rządowych i ubezpieczenia, fuzji i przejęć oraz programów zgodności. Po ukończeniu kursu, oczekuje się mieć podstawową wiedzę o tym, jak działają systemy finansowe i są regulowane.

Umiejętności uzyskane z kursu może być stosowane do szerokiego zakresu zawodów. Oprócz zdobywania wiedzy zawodowej finansów, rozwijać również silne umiejętności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów i komunikacji. Z powodu swojej szerokiej skillset, masz wiele ścieżek kariery otwarte dla Ciebie.

Wiele szkół oferuje kursy prawa i finansów, a koszt waha się od szkoły zapisać się do szkoły. Przed zastosowaniem się do instytucji, należy badania koszt rejestracji on-line.

Studenci, którzy studiują prawo i finanse znaleźć możliwości zawodowych w różnych bankowości i instytucji finansowych. Wiele bezpieczna praca w administracji, firm prawniczych, firm i różnych organizacji pozarządowych. Studenci często wybierają się prawnicy usługi finansowe, gdyż istnieje wiele możliwości dostępne dla ludzi w tym zawodzie. Inni absolwenci pracują w dziedzinie badań i finansowych analityków, planistów finansowych, ekspertów bankowych i bankierów inwestycyjnych.Dzięki znajomości prawa i finansów, które można zastosować do wielu różnych zawodów.

Istnieje wiele międzynarodowych szkół, które oferują kursy prawa i finansów, a dostępne są kursy online, jak również. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Pokaż mniej
Inne opcje w ramach tego kierunku studiów: 
$format_list_bulleted Filtry
Sortuj według:
Polecane Najnowsze Tytuł
European School of Banking Management
Mediolan, Włochy

Dyplom „Przeciwdziałanie praniu pieniędzy” jest dziś uznawany przez ekspertów za szczyt włoskiego szkolenia w dziedzinie przeciwdziałania praniu pieniędzy.

Dyplom „Przeciwdziałanie praniu pieniędzy” jest dziś uznawany przez ekspertów za szczyt włoskiego szkolenia w dziedzinie przeciwdziałania praniu pieniędzy. -
Kursy
studia niestacjonarne
7 miesiące
Włoski
Ośrodek kształcenia i studia online
Ośrodek kształcenia
Online