ACADEMICCOURSES

Kształcenie na odległość Kursy: Edukacja Wielka Brytania

Uniwersytety i uczelnie ustalają własne warunki przyjęć na studia wyższe, więc różnią się one zasadniczo. W zależności od przedmiotu, student może być w stanie dostać się do szkolnictwa wyższego z zakresu kwalifikacji. Jeśli 're stosowania zrobić kurs Foundation Degree, może się okazać, że doświadczenie zawodowe jest brane pod uwagę przy wszelkich kwalifikacji masz. Niektóre szkoły wyższe i uczelnie oferują Years Foundation jako przygotowanie do niektórych kierunków studiów. Zwykle Don 't wynik w odrębnych kryteriów po prostu kwalifikuje się, aby wejść do programu studiów sama. Years Foundation aren 't w zasięgu ręki dla wszystkich kierunków studiów, jednak.

Niektórzy uczniowie mogą wybrać, aby kształcić się, chociaż większość edukacja prowadzona jest pod kierunkiem nauczyciela lub instruktora. Szkolnictwo wyższe jest często nadzorowane przez profesora. Wykształcenie może występować w wielu różnych środowiskach, zarówno nieformalnych lub formalnych.

 

Radzenie sobie z uczelni publicznych jest daleka od optymalnej opcji. Prywatne szkoły zapewniają znacznie lepszą pomoc w swoim doświadczeniem nauczania na odległość. Kilka uniwersytet online przyciąga nauczycieli i uczniów w znacznej odległości od całego świata. To znacznie zwiększa różnorodność w odległości klasie nauki i produkuje ambitne rozmowy wśród tych, z niezwykle zróżnicowanych społeczności, regionów i kultur odległych.

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, powszechnie znany jako Zjednoczonego Królestwa i Wielkiej Brytanii, jest suwerennym państwem znajduje się na północno-zachodnim wybrzeżu kontynentalnej Europy.Dwa najbardziej znane (i najstarsze) uniwersytety Oxford i Cambridge (często określane jako Oxbridge przez wielu Brytyjczyków) Anglia ma również kilka innych światowej klasy instytucji, w tym kilka w Londynie (zwłaszcza w Imperial College, London School of Economics, University College London i King 's College London, wszystkie są częścią Uniwersytetu Londyńskiego)

Kształcenie na odległość Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Edukacja i w kraju Wielka Brytania. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

23 Wyniki z Edukacja, Wielka Brytania, Kształcenie na odległość Filter

UG - Nasze pakiety przydatnych poradników online

The BCF Group Nottingham
Online Sierpień 2020 Wielka Brytania Nottingham

Nasze Przydatne przewodniki obejmują fantastyczną gamę umiejętności miękkich i osobistych e-booków, pełne porad, porad, ćwiczeń i zestawów narzędzi.

Kurs online

The Internet Business School
Online W pełnym wymiarze godzin Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania Bethersden

Dowiedz się, jak tworzyć i sprzedawać swoje własne internetowe kursy szkoleniowe - wydarzenia na żywo

Asystent nauczania Oczywiście poziom 3

Oplex Careers
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Internetowy CPD Akredytowane Level 3 Teaching Assistant kurs zapewni uczniom wgląd w jaki sposób skutecznie działać w środowisku nauczania. Czy to jest pierwszo-, drugo- lub ustawienie szkoły SEN, to nauczanie asystent Kurs obejmuje wszystkie ważne aspekty, które muszą się nauczyć.

Wyślij metod nauczania kurs

Oplex Careers
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Ten Specjalnych Potrzeb Edukacyjnych i Niepełnosprawności (wysyłanie) metod nauczania przedmiotu zapewni uczniom z nowej i trudnej wgląd w pracy w środowisku uczenia się z dziećmi i młodzieżą, omawiając swoją rolę wspierania dzieci, młodzież i wychowawcy klasy.

Wyższe uczenie asystent Oczywiście

Oplex Careers
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Internetowy CPD Akredytowane Level 4 Higher Learning Teaching Assistant kurs zapewni uczniom wgląd w jaki sposób skutecznie działać w środowisku nauczania. Czy to jest pierwszo-, drugo- lub ustawienie szkoły SEN ten poziom 4 wyższa nauka uczenie asystent Kurs obejmuje wszystkie ważne aspekty, które muszą się nauczyć.

Tefl poziom pakiet 2, 3 i 4

Oplex Careers
Online Zaoczne Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Internetowy TEFL Level 2, 3 i 4 kursy zapewni uczniom szczegółowy wgląd w jaki sposób wspierać naukę tych, którzy język angielski nie jest językiem ojczystym, w środowisku uczenia się.

Specjalista wsparcia dla nauczania i uczenia się w szkołach (QCF) - poziom 3 Oczywiście

Distance Learning Centre
Online Zaoczne 250 godziny Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Specjalista Wsparcie dla nauczania i uczenia się w szkołach (QCF) - Poziom 3 Kurs jest dostępny dla uczniów 16+, którzy pracują w szkole, szczególnie w roli asystenta nauczania, klasa Assistant lub Learning Support Assistant.

Opieki nad dziećmi i edukacji (qcf) - poziom 3 nagrody cache Oczywiście

Distance Learning Centre
Online Zaoczne 180 godziny Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Pamięć podręczna Opieka i wychowanie (VRQ) - Poziom 3 Nagroda Course to kurs przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozpocząć karierę w opiece nad dziećmi i działa jako doskonałego przygotowania do tych, którzy chcą iść do zrobienia poziom pamięci podręcznej 3 świadectwa lub dyplomu potwierdzającego kwalifikacje.

Dla dzieci i młodzieży zdolnej (qcf) - poziom 2 Kurs

Distance Learning Centre
Online Zaoczne 300 godziny Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Workforce the Children & Young Ludowej (QCF) - Poziom 2 kursu jest dla studentów, którzy chcą pracować w sektorze opieki nad dzieckiem. Kurs jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć karierę w opiece nad dziećmi i to stanowi punkt wyjścia do formalnych kwalifikacji wymaganych do pracy w tym sektorze.

Wspieranie nauczania i uczenia się w szkołach (qcf) - poziom 3 Oczywiście

Distance Learning Centre
Online Zaoczne 180 godziny Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Podpierającej Nauczanie i nauka w szkołach Level 3 Kurs jest dostępny dla uczniów 16+, którzy są zainteresowani pracą w szkole, szczególnie w roli asystenta nauczania, klasa Assistant lub Learning Support Assistant.

Wspieranie nauczania i uczenia się w szkołach (qcf) - poziom 2 Kurs

Distance Learning Centre
Online Zaoczne 180 godziny Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Distance Learning Centre wspierającym Nauczanie i uczenie się w szkołach - Poziom 2 Home Study Kurs jest dostępny dla studentów w wieku powyżej 16 lat, którzy są zainteresowani pracą w szkole w roli nauczania lub Classroom Assistant lub Support Assistant Learning. Jest kwalifikacje oparte kompetencję, która wymaga od uczniów, aby być zatrudnionym w warunkach szkolnych lub doprowadzić do dobrowolnego umieszczania co najmniej 50 godzin w sumie.

Wspieranie pracy w szkołach (qcf) - poziom 2 Kurs

Distance Learning Centre
Online Zaoczne 80 znajdź program juris doctor Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Dzieło Pomoc w szkołach Level 2 Kurs jest dostępny dla uczniów 16+, którzy są zainteresowani pracą w szkole, szczególnie w roli asystenta nauczania, klasa Assistant lub Learning Support Assistant. To kwalifikacje odpowiednie dla wszystkich ról personelu pomocniczego w szkołach, w tym pracownicy serwisu, administratorów itp, jak również tych, którzy pracują bezpośrednio z dziećmi i młodzieżą opartej na wiedzy.

Asystent - poziom 2 Kurs

Distance Learning Centre
Online Zaoczne 100 godziny Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

Poziom 2 - Nauczanie Assistant kurs został stworzony dla ludzi, którzy chcą dostać się do lepszego zrozumienia podstawowych zasad i praktyk nauczania pozycji pomocnika. Nauczanie przedmiotu Assistant można badać w domu lub w pracy i został zaprojektowany, aby dać studentom pełną kompleksową wiedzę i wiele umiejętności, które są potrzebne do pozycji wsparcia klasie.

Cache opieki nad dziećmi i edukacji na poziomie 3 nagrody (qcf)

UK Open College
Online Zaoczne 180 godziny Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

CACHE akredytowany "Opieka nad dziećmi i edukacja" poziom 3 Kurs jest przeznaczony dla wszystkich studentów poszukujących wprowadzenie do sektora opieki nad dziećmi. Oczywiście pod warunkiem, we współpracy z brytyjskim Distance Learning & Publishing skierowany jest do studentów, którzy chcą wejść w ostatnich latach i sektor opieki nad dziećmi.

Świadectwo 2 dzieci i młodzieży na poziomie pracowników (qcf)

UK Open College
Online Zaoczne 320 godziny Otwarta rekrutacja Wielka Brytania UK Online

W badaniu tym domu fi kacja kwalifikacje został opracowany dla osób chcących pracować w dzieci i siły roboczej młodzieży we wczesnych latach Ustawienia Nursery and Reception Class. Jest to idealne miejsce dla osób uczących się, którzy dopiero zaczynają w ich karierze i nie czują się gotowe do podjęcia pełnej Poziom 3 zakwali fi kacji.