ACADEMICCOURSES

Kursy: Edukacja Chiny

Prawo kursy mają być podejmowane przez tych, którzy chcą do dalszego rozwoju osobistego. Czy podjąć kursy w klasie lub w Internecie, istnieje wiele wyspecjalizowanych dziedzinach nauki. Niektóre z nich to teoria regulacji, prawo handlowe i własność intelektualną.

Ci, którzy prowadzić edukację w karierze przejdą kursy, które są przeznaczone do szkolenia przyszłych pedagogów. Na szczęście istnieje wiele różnych kursów przeznaczonych dla studentów, którzy chcą uzupełniać żadnych poświadczeń nauczania. Kursy te są oferowane w różnych instytucjach na całym świecie.

China stara się promować rozwój uniwersytetów pierwszej klasy. China "gospodarka s jest już świat 's drugim największym i wciąż rośnie. Przeżywanie jej kultury i zrozumienia jej wzrostu rynku będzie zwiększyć swoją karierę.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Edukacja i w kraju Chiny. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

2 Wyniki z Edukacja, Chiny Filter

Rzym - wczesna edukacja

IES Abroad
Kursy
<
Studia dzienne
Język angielski
Włoski
Ośrodek kształcenia

Studiując za granicą w Rzymie, bierzesz udział w kursach dotyczących rozwoju dziecka, psychologii międzykulturowej, włoskiego systemu edukacji i innych. Dowiedz się o historyc ...

Czytaj więcej

Uczelni program przygotowawczy

Dalian Maritime University
Kursy
<
Studia dzienne
Język angielski
Chiński
Ośrodek kształcenia

College Program Przygotowawczy (CPP) jest program studiów jednorocznych celu przygotowanie wybranych maturzystów o przyjęcie do programu studiów w Akademii Morskiej w Dalian ( ...

Czytaj więcej