ACADEMICCOURSES

Kursy: Obsługa techniczna statków powietrznych Stany Zjednoczone

Kurs jest studium konkretnego tematu w szerszym obszarze tematycznym i jest podstawą kwalifikacji. Typowy Kurs obejmuje wykłady, oceny i samouczków.

Program obsługi technicznej samolotów ma pomóc studentom dowiedzieć się, jak rozwiązywać problemy, naprawiać i utrzymywać samoloty. Tego typu program może obejmować kursy takie jak systemy podwozia, systemy elektryczne samolotów i montaż elementów konstrukcyjnych.

 

Stany Zjednoczone to duży kraj w Ameryce Północnej, często określany jako "USA ", "US ", "United States ", "Ameryka ", lub po prostu " Państwa ". Amerykańskie uczelnie są finansowane przez "naukę " opłata dla studenta, który jest często bardzo drogie, bardzo często sięga do dziesiątek tysięcy dolarów rocznie.

Kursy menedżerskie z wybranej dziedziny Obsługa techniczna statków powietrznych i w kraju Stany Zjednoczone. Informacje o programie i szkole oraz możliwość kontaktu to tylko 3 kliknięcia!

1 Wyniki z Obsługa techniczna statków powietrznych, Stany Zjednoczone Filter

Kurs technik awioniki

Avionica
Kursy
Sie 2021
<
studia niestacjonarne
<
3 miesiące
Język angielski
Język hiszpański
Ośrodek kształcenia

Avionica Orlando oferuje kontynuacji szkolenia zawodowego i licencji wymaganych przez podmioty federalne do ćwiczeń i wykonywania zawodu awioniki. Naszym celem jest zebranie r ...

Czytaj więcej